Laky, Lazury a Lepidla

V naší standardní nabídce naleznete širokou škálu lepidel, tmelů a ostatních pomocných prostředků pro úpravu nábytkových ploch a pro lepení a tmelení v interiéru i exteriéru. Široká nabídka disperzních lepidel pro lepení s odolností vůči vodě na stupni D2 až D4, polyuretanová lepidla, kontaktní lepidla i tavná lepidla do olepovacích strojů, doplňují lepidla a tmely pro použití na dřevo i jiné stavební materiály.
Pro dokončovací práce je zde výběr akrylových tmelů a silikonů. Samozřejmě u nás najdete i kompletní ošetření pro dřevo. Jako jsou teakové oleje, impregnace a další.

Na opravy a retušování na dřevěném povrchu, ale také pro ochranu dřeva, nabízíme vysoce kvalitní značkové výrobky. Co se týká lepidel na dřevo různých druhů je nabídka také velmi široká. Nabízíme různé silikony, vosky, montážní lepidla, tmely na dřevo v kartuších, ochranné nátěry na dřevo proti škůdcům a plísním a další. Mimo jiné jsou součástí naší nabídky i lazurované barvy na dřevo Luxus a také lazurované barvy Helios.

Nabízíme také velmi kvalitní lepidla firmy Patex.