Pracovní desky

pracovní desky
Pracovní desky jsou nedílnou součástí každé kuchyně a je důležité věnovat pozornost výběru nejen barvy či dekoru, ale i kvalitě a vlastnostem použitých materiálů. Proto pracovní desky do kuchyňských sestav nabízíme v širokém sortimentu vzorů a povrchů.
Základ pracovní desky tvoří dřevotřísková deska, která je povrchově upravená odolným HPL laminátem tl. 0,6 – 0,8mm a postformovaným (ohnutým) přes hranu desky. Spodní část desky bývá obvykle potažena protitažným papírem. Díky tomu jsou pracovní desky odolné vůči chemikáliím, vlhkosti a vodní páře.
V naší nabídce pracovních kuchyňských desek naleznete pracovní desky od několika výrobců, takže všichni odběratelé mají velké možnosti výběru z mnoha dekorů s různými povrchovými strukturami v matném či lesklém provedení laminátu. Najdete zde dekory dokonale imitující dřeviny, kámen nebo dekory abstraktního charakteru. Kromě samotných pracovních desek u nás zákazníci naleznou i kompletní příslušenství (kování, hrany a lišty, včetně krytek a rohů), které je důležité ke spojování a zakončení tohoto deskového materiálu.Výrobci pracovních desek: Egger, Kronospan a Polyform (na objednání).
Nosným materiálem pracovních desek je surová DTD deska P2, povrchově upravená odolným HPL laminátem tl. 0,6mm a postformovaným (ohnutým) přes hranu desky. K těmto pracovním kuchyňským deskám u nás naleznete v odpovídajících dekorech i obkladové panely (Egger, Kronospan, Thermopal, Polyform).

Pracovní kuchyňské desky zdůrazňuje firma Egger® svoji kompetencí coby dodavatel kompletního sortimentu. Mimořádně rozsáhlá paleta dekorů a materiálů jde svým rozsahem možností využití od nábytku až k pracovní ploše.

Pracovní desky Kronospan®
Pracovní desky v tloušťce 28mm a 38mm jsou kvalitní dřevotřískové desky povrchově upravené odolným HPL laminátem. Jsou vhodné pro použití v interiéru, jako kuchyňské desky, pulty nebo stolové desky. V nabídce pracovních desek společnosti Kronospan mají všichni zákazníci velké možnosti výběru z mnoha dekorů s různými povrchovými strukturami v matném či lesklém provedení. Najdou zde dekory dokonale imitující dřeviny, kameninu nebo dekory abstraktního charakteru. Kromě samotných pracovních desek a okenních parapetů najdou zákazníci v naší kolekci i nabídku kompletního příslušenství, které je nutné k funkčnímu a detailnímu zakončení.

Pracovní desky Polyform® (na objednávku)
Polyform vyrábí pracovní desky v tloušťkách 28, 38 a 50mm s hranou profilu tvaru U, dále vyrábí pracovní desky i s profilem 2 x U, určené pro použití do prostoru. U všech pracovních desek se vyrábí radius R3.

Dále do tohoto sortimentu patří polisované zádové desky. Ty se vyrábějí v tloušťkách 10mm a v délkách 4,1m.

Rozměry pracovních desek:
• 28mm
• 38mm, obě v tloušťce 60mm, 90mm pouze na objednávku

K pracovním deskám nabízíme také veškeré možné příslušenství !!!